gospitalveteraniv@gmail.com
  +38 0506633726

ЩИРА  ПОДЯКА

 

Колектив Чернівецького обласного госпіталю ветеранів війни висловлює щиру подяку колишньому заступнику начальника ОКУ «Чернівецький обласний госпіталь ветеранів  війни» з організаційно-методичної роботи Шипоту Ауреліану Васильовичу у зв’язку з виходом на пенсію.

Ауреліан Васильович закінчив Чернівецький медичний Інститут у 1972 році. Працював 48 років в системі охорони здоров`я, -  з 1972 по 2019 рік.

Останніх 30 років працював в госпіталі ветеранів війни, - з 1990 року  по 2007 рік на посаді начальника госпіталю, з 2007 року по 2019 рік – на посаді заступника начальника госпіталю з організаційно-методичної роботи.

За час роботи показав себе висококваліфікованим спеціалістом, досвідченим організатором охорони здоров`я. Ауреліан Васильович володіє хорошими організаторськими здібностями. В роботі всі роки був ініціативним, чесним, об`єктивним. Всі роки розумів перебудовні процеси в Україні, характеризувався патріотичністю. У своїй роботі вміло опирався на колектив, профспілкову організацію, що допомагало йому успішно виконувати свої функціональні обов`язки начальника госпіталю, а згодом і заступника начальника госпіталю.

Його плодотворна робота сприяла колективу госпіталю стабільно добиватись хороших показників у роботі, які всі роки відповідали середньореспубліканським показникам серед ветеранських госпіталів України.

Ауреліан Васильович приймав активну участь в громадському житті колективу госпіталю. Постійно працював над підвищенням свого професійного рівня.

Доброзичливий, врівноважений, щирий лікар з величезним досвідом роботи з ветеранами, з інвалідами.

Користувався і дотепер користується повагою та авторитетом серед медичної громади Чернівецької області, серед ветеранів війни області, та беззаперечною повагою співробітників госпіталю.

Щиро дякуємо Ауреліану Васильовичу за те, що і сьогодні проблеми госпіталю не залишаються осторонь його уваги. Дякуємо йому за допомогу у такий важкий час реформ. Дякуємо за те, що створив міцний колектив професіоналів. Ми завжди пам’ятаємо його трепетне ставлення до кожного підлеглого, а також його принциповість.

Плеяда вихованців Ауреліана Васильовича продовжує працю на ниві охорони здоров’я ветеранів війни, мешканців Буковини.

Бажаємо Вам, вельмишановний, дорогий наш Вчителю, довгих років життя, наснаги, бажання творити, допомагати, мріяти!

І міцного Вам здоров’я!